kikiriki
EHEEEEJ TI !

DOBRO NAS NAŠAO NA FORUMU DOBRE ZABAVE I TOTALNE OPUšTENCIJE

REGISTRUJ SE I UŽIVAJ SA NAMA :)
kikiriki
EHEEEEJ TI !

DOBRO NAS NAŠAO NA FORUMU DOBRE ZABAVE I TOTALNE OPUšTENCIJE

REGISTRUJ SE I UŽIVAJ SA NAMA :)
kikiriki
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

kikiriki

DOBRO DOŠLI ! UŽIVAJTE :)
 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

Your text here
Delite | 
 

 šta i koliko čitate?

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
kikiriki

kikiriki

Broj poruka : 645
Datum upisa : 27.09.2010
Lokacija : na stazi od zute cigle..

šta i koliko čitate? Empty
PočaljiNaslov: šta i koliko čitate?   šta i koliko čitate? Empty30th Septembar 2010, 21:17

Čitate li knjige često ili retko? Je li vam čitanje hobi? Šta volite da čitate? Volite li duže ili kraće knjige? Volite li istorijske teme ili teme koje obrađuju probleme modernog društva? :study:
Nazad na vrh Ići dole
mir-mir

mir-mir

Broj poruka : 483
Datum upisa : 27.09.2010

šta i koliko čitate? Empty
PočaljiNaslov: Re: šta i koliko čitate?   šta i koliko čitate? Empty30th Septembar 2010, 21:42

ti ne zelis da ja pocnem ovde da pisem.....hahahaha   Wink
Nazad na vrh Ići dole
kikiriki

kikiriki

Broj poruka : 645
Datum upisa : 27.09.2010
Lokacija : na stazi od zute cigle..

šta i koliko čitate? Empty
PočaljiNaslov: Re: šta i koliko čitate?   šta i koliko čitate? Empty30th Septembar 2010, 22:48

zelim.
zato je tema i postavljena.
i to da pises vise od jedne recenice po temama. :study:
Nazad na vrh Ići dole
B612

B612

Broj poruka : 358
Datum upisa : 13.02.2011

šta i koliko čitate? Empty
PočaljiNaslov: Re: šta i koliko čitate?   šta i koliko čitate? Empty15th Februar 2011, 13:16

Volim da citam.Zavisno od raspolozenja,nekada redje.nekada cesce.Duet dusa od Ane Atanaskovic ceka da je uzmem u ruke.
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin
Admin

Broj poruka : 321
Datum upisa : 22.09.2010
Lokacija : ovde,onde,tuda,svuda

šta i koliko čitate? Empty
PočaljiNaslov: Re: šta i koliko čitate?   šta i koliko čitate? Empty15th Februar 2011, 13:28

meni "Petkana" - Ljiljane Habjanović Đurović stoji...ne smem ni da kayem koliko dugo. Embarassed
Nazad na vrh Ići dole
https://kikiriki.serbianforum.info
mir-mir

mir-mir

Broj poruka : 483
Datum upisa : 27.09.2010

šta i koliko čitate? Empty
PočaljiNaslov: Re: šta i koliko čitate?   šta i koliko čitate? Empty15th Februar 2011, 18:05

trenutno...dalje putem kojim se redje ide (nastavak knjige "put kojim se redje ide" a ona cuci na polici, nju nisam procitala) ...kako izleciti sopstveni zivot ... moc podsvesti...
znaci trenutno tri u opticaju, pa kad koju dograbim
to je od onih "ludih", a od onih normalnih...
"zovem se crveno" orhan pamuk i "bog malih stvari" arundati roj...
Nazad na vrh Ići dole
B612

B612

Broj poruka : 358
Datum upisa : 13.02.2011

šta i koliko čitate? Empty
PočaljiNaslov: Re: šta i koliko čitate?   šta i koliko čitate? Empty22nd April 2011, 19:40

Danas sam procitala Beogradske majske price od Ane Atanaskovic,spustila knjigu i zaspala na suncu sunny
Nazad na vrh Ići dole
mir-mir

mir-mir

Broj poruka : 483
Datum upisa : 27.09.2010

šta i koliko čitate? Empty
PočaljiNaslov: Re: šta i koliko čitate?   šta i koliko čitate? Empty22nd April 2011, 20:31

Zauvek tvoja - Elizabet Gilbert (nastavak Jedi moli voli) i
Najveca misterija sveta - Og Mandino ...

sunce mami napolje pa je manje vremena za knjige, al ipak, nadje se... šolja ž
Nazad na vrh Ići dole
B612

B612

Broj poruka : 358
Datum upisa : 13.02.2011

šta i koliko čitate? Empty
PočaljiNaslov: Re: šta i koliko čitate?   šta i koliko čitate? Empty25th Septembar 2011, 20:45

Danas sam procitala Remedy for love-Vanja Cobanov,lepa prica o Bogdanu Dundjerskom i njegovoj Mari,o Ani i Ognjenu.Tople preporuke,jer nema leka za ljubav,sem voleti dalje.
Zapocela sam Grad tajni od Zorana LJ.Nikolica,puna 2 lista.A ceka me iza stakla i Ruska zima od Dafni Kalotaj.
Prva i treca knjiga imaju prelepe slike na koricama.
šta i koliko čitate? 15043dafnikalotaj šta i koliko čitate? Remedyforlovevanjacaban


Nazad na vrh Ići dole
mir-mir

mir-mir

Broj poruka : 483
Datum upisa : 27.09.2010

šta i koliko čitate? Empty
PočaljiNaslov: Re: šta i koliko čitate?   šta i koliko čitate? Empty29th Septembar 2011, 06:10

ovog leta sam bila tropa sa citanjem :(((
al zato evo otvaram sezonu, svasta pomalo, uhodavam se...
od pre neku nedelju slucajno mi dodje do ruku knjiga LORA od dr. Larise Fotine...SJAJNA STVAR!
to nije knjiga, to su vezbe, to je nacin zivota...preporucujem! (ako ovo odje iko cita i ako imam kome preporuciti....hahahaha)
osnivacu kikirikija ima li te na belom svetu??? :DDD
Nazad na vrh Ići dole
kikiriki

kikiriki

Broj poruka : 645
Datum upisa : 27.09.2010
Lokacija : na stazi od zute cigle..

šta i koliko čitate? Empty
PočaljiNaslov: Re: šta i koliko čitate?   šta i koliko čitate? Empty11th Oktobar 2011, 19:38

ima me..al ne postizavam :)
-ja nis nisam procitala ovog leta-DA ME BIDNE SRAMOTA! Embarassed
Nazad na vrh Ići dole
kikiriki

kikiriki

Broj poruka : 645
Datum upisa : 27.09.2010
Lokacija : na stazi od zute cigle..

šta i koliko čitate? Empty
PočaljiNaslov: Re: šta i koliko čitate?   šta i koliko čitate? Empty22nd Oktobar 2011, 09:58

svecano obecavam da pocinjem da citam Selindzera i njegovog lovca u zitu. kupila pre 100 godina.šta i koliko čitate? Bebe27ab7a10468033689993cac2b78f
Nazad na vrh Ići dole
B612

B612

Broj poruka : 358
Datum upisa : 13.02.2011

šta i koliko čitate? Empty
PočaljiNaslov: Re: šta i koliko čitate?   šta i koliko čitate? Empty24th Oktobar 2011, 00:29

Prekjuce sam procitala Prohujalo sa kosavom od Jelene Rankovic.Simpaticno,leprsavo,smekerski,savrseno iskreno,prijatno,sve ide uz ovu knjigu.
Juce sam procitala Oziljci od zlata od Igora Erica.Decko koji je napisao knjigu je bio 1983.godiste,bolovao je i nazalost preminuo prosle godine.Roman je napisao u znak secanja na prijatelje sa kojima je lezao u bolnici.Prihod od ovog izdanja namenjen je „Zvončici“ – . Udruženju roditelja čija deca boluju od malignih bolesti, Institut za zdravstvenu zaštitu majke i deteta Srbije "Dr Vukan Čupić".
šta i koliko čitate? Oziljciodzlata115x00000
„Dok čitate ovu knjigu, vi mislite samo na Viktora [...] U početku zgranuti njegovom sebičnošću i samoživošću, dugo, pa ni nakon postavljanja teške dijagnoze, nećete biti na njegovoj strani. Kroz Viktorovu katarzu svako prolazi i kroz svoje lično pročišćenje. Na kraju navijate za Viktora, molite se za svaki dan i trenutak njegovog života uz ženu koju voli, i neminovno se zapitate šta to radite pogrešno u sopstvenom životu i na kakve gluposti trošite vreme. To je najveci uspeh ove knjige, i ako bar jedan čovek pošto je bude pročitao pozove nekoga koga je povredio, ispravi neku pogrešku, shvati šta je važno – pisac je uspeo.“
NATAŠA DRAKULIĆ, dramaturg
Nazad na vrh Ići dole
B612

B612

Broj poruka : 358
Datum upisa : 13.02.2011

šta i koliko čitate? Empty
PočaljiNaslov: Re: šta i koliko čitate?   šta i koliko čitate? Empty26th Oktobar 2011, 14:42

Zapocela sam knjigu Levantski djerdan od Amina Malufa dok sam cekala na red kod lekara.Covek je libanski pisac,pise na francuskom,jer od 1975.zivi u Parizu.Nadam se jednom lepom "putovanju" i novim saznanjima uz pomoc ove knjige.
šta i koliko čitate? Levantskidjerdanaminmal

Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content




šta i koliko čitate? Empty
PočaljiNaslov: Re: šta i koliko čitate?   šta i koliko čitate? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 

šta i koliko čitate?

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 

 Similar topics

-
» koliko jake živce imate
» BIBLIJA I koliko znamo o njoj...
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
kikiriki :: KNJIŽEVNOST-
Skoči na: