kikiriki
EHEEEEJ TI !

DOBRO NAS NAŠAO NA FORUMU DOBRE ZABAVE I TOTALNE OPUšTENCIJE

REGISTRUJ SE I UŽIVAJ SA NAMA :)
kikiriki
EHEEEEJ TI !

DOBRO NAS NAŠAO NA FORUMU DOBRE ZABAVE I TOTALNE OPUšTENCIJE

REGISTRUJ SE I UŽIVAJ SA NAMA :)
kikiriki
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

kikiriki

DOBRO DOŠLI ! UŽIVAJTE :)
 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

Your text here
Delite | 
 

 ZANIMLJIVE VESTI

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
Admin
Admin
Admin
Admin

Broj poruka : 321
Datum upisa : 22.09.2010
Lokacija : ovde,onde,tuda,svuda

ZANIMLJIVE VESTI Empty
PočaljiNaslov: ZANIMLJIVE VESTI   ZANIMLJIVE VESTI Empty22nd Mart 2011, 20:42

Udala se u 108. za 70 godina mlađeg muškarca
FoNet, Blic online

Vuk Kundor iz Malezije, koja je proslavila 108. rođendan, udala se za 70 godina mlađeg Muhameda Nur Musu, koji je ubrzo posle venčanja otišao u bolnicu zbog problema sa drogom.

Mislila je da joj se muž neće vratiti nakon što se izleči, pa je već pronašla novog kandidata za mladoženju, ali je otkazala sve planove za novo venčanje kada je Musa po završenom lečenju stigao kući.


"Mislila sam da ću morati i 23. put da se udajem, ali na sreći Musa se vratio. Srećna sam zbog toga, jer ga mnogo volim i bila sam pomalo nesigurna dok je bio na lečenju", rekla je Vuk.


Ona takođe želi da ispuni svoj dugogodišnji san i ima dete. Kako prenosi malezijski "Star reports", Vuk i Musa žele da usvoje bebu i navode da bi čak uzeli i vanbračno dete.


Starica se udavala 22 puta i kaže da nikada nije volela da bude bez muškaca.
"Nadam se da će mi Musa biti poslednji suprug. Nema razloga da me ostavlja, jer sve bračne dužnosti obavljam kao svaka druga žena", rekla je Vuk.
Nazad na vrh Ići dole
https://kikiriki.serbianforum.info
kikiriki

kikiriki

Broj poruka : 645
Datum upisa : 27.09.2010
Lokacija : na stazi od zute cigle..

ZANIMLJIVE VESTI Empty
PočaljiNaslov: Re: ZANIMLJIVE VESTI   ZANIMLJIVE VESTI Empty31st Mart 2011, 10:58

Nakon što je nekoliko puta uhvaćen kako se valja u kravljem izmetu Britanac je završio u zatvoru.
Jedan Britanac (41) uhapšen je i ide u zatvor jer je uhvaćen kako se go valja u kravljem izmetu.
Na sebi je imao samo čarape, a to mu nije prvi put kako je uhvaćen zbog istog čina. Naime, ovo je treći put kako su ga uhvatili u ovom bizarnom postupku na istoj farmi.

Sudija Christopher Elwen izjavio je kako je dotični muškarac vlasnicima farme pretvorio život u pakao jer se ponašao grozno pa je iskazivao svoje bizarne fetiše na njihovoj farmi.

Sudija je odbio molbe obrane da mu se ublaži kazna pa je rekao kako muškarac mora u zatvor zbog svojih bizarnih i perverznih aktivnosti.

MIA
Nazad na vrh Ići dole
B612

B612

Broj poruka : 358
Datum upisa : 13.02.2011

ZANIMLJIVE VESTI Empty
PočaljiNaslov: Re: ZANIMLJIVE VESTI   ZANIMLJIVE VESTI Empty4th April 2011, 07:33

ZANIMLJIVE VESTI Chuck-norris

Samo Cak Noris zna ko je Kiki,a ko je Riki.
Nazad na vrh Ići dole
kikiriki

kikiriki

Broj poruka : 645
Datum upisa : 27.09.2010
Lokacija : na stazi od zute cigle..

ZANIMLJIVE VESTI Empty
PočaljiNaslov: Re: ZANIMLJIVE VESTI   ZANIMLJIVE VESTI Empty4th April 2011, 11:24

B612 ::
ZANIMLJIVE VESTI Chuck-norris

Samo Cak Noris zna ko je Kiki,a ko je Riki.

hahahahahahaaaaaaa smeh smeh smeh
Nazad na vrh Ići dole
mir-mir

mir-mir

Broj poruka : 483
Datum upisa : 27.09.2010

ZANIMLJIVE VESTI Empty
PočaljiNaslov: Re: ZANIMLJIVE VESTI   ZANIMLJIVE VESTI Empty4th April 2011, 14:28

JA znam ko je ki-ki....

a ko je Cak Noris???
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content




ZANIMLJIVE VESTI Empty
PočaljiNaslov: Re: ZANIMLJIVE VESTI   ZANIMLJIVE VESTI Empty

Nazad na vrh Ići dole
 

ZANIMLJIVE VESTI

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 

 Similar topics

-
» Imam vesti :)
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
kikiriki :: HUMOR-
Skoči na: